3D розвал сходження

3d развал схождениеРозвал-сходження - це методика регулювання кутів установки автомобільних коліс. Неправильне значення чи відхилення від норми впливає рівень стан шин, кількість використовуваного палива і керованість машини. При коректному балансі колеса автомобіля залишаються у вертикальній площині незалежно від положення самої машини. Це дозволяє шинам оптимально контактувати із поверхнею дороги. Несправна підвіска впливає рух коліс щодо автомобільного кузова. Технологія регулювання є перевіркою коліс машини, геометрії кузова, стану підвіски та їх коригування при необхідності. Весь процес розвалу-сходження займає небагато часу. На сход розвал ціна визначається залежно від способу перевірки та новизни обладнання, яке використовує СТО.

Навіщо потрібен розвал-сходження

Налагодження коліс рекомендується проводити регулярно після кожних 10–15 тис. кілометрів автомобільного пробігу. Проте, деякі ситуації вимагають негайного обслуговування машини.

Причини для позачергової процедури розвалу-сходження є різними:

 • Автомобіль відводить убік під час водіння
 • Повороти на низькій швидкості
 • Покришки коліс несиметрично стираються
 • Неповернення керма після повороту
 • Автоаварія
 • Удар кузова машини
 • Наїзд на велику перешкоду

Після проведення регулювання, автомобіль стає стійкішим і набуває маневреності. Машиною легше керувати, що знижує ризик заметів та їх наслідків. Розвал-сходження, проведений вчасно, дозволяє легковому транспорту економно витрачати паливо. Довговічність покришок, що використовуються, значно збільшується.

Сучасний метод 3D розвалу-сходження

3D розвал-сходження – це інноваційна технологія регулювання автомобільних коліс. Для цього застосовується цифрове обладнання - камери, пластикові мішені з яскравим малюнком, монітор та комп'ютер. Перевірити розвал сходження Київ та усунути неполадки можна у нашому столичному сервісному центрі.

Сучасне розвал-сходження здійснюється у кілька етапів:

 1. Встановлення автомобіля на стенд
 2. Встановлення мішеней
 3. Фіксація даних ССД камерами
 4. Створення тривимірної моделі коліс за допомогою мішеней та відеокамер
 5. Обробка даних комп'ютером та виведення результатів на екран
 6. Усунення несправностей
 7. Перевірка автомобіля методом прокатки

Відмінність 3D від звичайного розвал-сходження

3d развал схождение

До винаходу 3D методу регулювання коліс здійснювали підручними методами. Потім з'явився просунутіший спосіб — оптичний прилад, ще пізніше — лазерні стенди. Процес перевірки вимагав використання датчиків замість сучасних камер. Перші комп'ютеризовані стенди для розвалу-сходження потребували кабельного підключення на відміну від сучасних, що підтримують інфрачервоний зв'язок. На інноваційний розвал-сходження ціна вища, ніж на звичайний метод, але завдяки йому власник буде на 100% упевнений у справності свого автомобіля.

Переваги комп'ютерного методу у гарантованій точності, відсутності похибок та швидкості. Сучасний розвал-сходження 3D простіше обслуговувати, а обладнання не потрібно калібрувати. На сьогоднішній день це найоптимальніший і найпростіший спосіб підтримувати свій автомобіль у справності.

Записатися на розвал-сходження можна у нашому сервісному центрі або на сайті, заповнивши форму. Наші фахівці використовують лише сучасні стенди та найновіше обладнання.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!