Арматурні роботи

Що таке арматурні роботи авто

Однією з дратівливих проблем, що часто переслідують автолюбителів є неприємні скрипи та стукіт у салоні. Джерелом небажаних звуків може стати неправильне припасування деталей. Виправити цю неприємність допоможуть майстри з проведення арматурних робіт.

 

Перелік робіт включає наступні операції:

  • зняття бампера авто;
  • демонтаж та повторне встановлення деталей кузова (крила, двері, капот, кришка багажника);
  • зняття та заміна скла;
  • ремонт/заміна дверних замків;
  • припасування елементів салону;
  • проведення шумоізоляції салону;
  • усунення джерел сторонніх шумів у салоні.

Таблица с ID 13 не существует.

Арматурные работы авто

Результатом проведення робіт стане надійніше закріплення повторно встановлених елементів. Всі кріплення гвинтового та пістонного типу будуть надійно зафіксовані. Проведення арматурних робіт збереже працездатність склопідйомників, внутрішнього підсвічування та інших додаткових систем автомобіля.

Зняття капота авто з наступною установкою може знадобитися при виконанні деяких ремонтних робіт, наприклад, пов'язаних з демонтажем двигуна і коробки передач. Також демонтаж кузовних деталей та елементів салону необхідний при підготовці автомобіля до проведення будь-яких оздоблювальних робіт.

Доступний та якісний сервіс

При виконанні робіт арматурник акуратно і послідовно виконує демонтаж кузовних деталей. Знімаються деталі інтер'єру і проводиться розбирання бампера авто. Одночасно з розбиранням, майстром проводиться оцінка стану тих чи інших демонтованих елементів, з метою виділення зіпсованих та несправних деталей, вузлів та агрегатів. При необхідності майстер надасть повноцінну консультацію щодо можливого ремонту та усунення несправностей.

Для роботи використовуються спеціальні інструменти, завдяки яким після остаточного збирання ви не помітите слідів втручання в інтер'єр салону.

Місце, де проводить наше сто арматурні роботи Київ, біля метро Почайна. Пропоновані послуги не є дорогими і доступні в повному обсязі будь-якому водієві.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!