Діагностика автомобіля

диагностика автоЩо таке діагностика автомобіля? Кожна машина, як і людське тіло, потребує регулярної діагностики, яка проводиться щонайменше 2 рази протягом року. Власники автомобілів пам'ятають про те, що діагностика, що своєчасно проводиться, продовжує час експлуатації транспорту. Автомобільна діагностика – це плановий технічний огляд машини, перевірка, тестування електронних систем та механізмів для оцінки стану техніки. Дана перевірка допомагає визначити необхідність ремонту та демонтажу, виявити несправності та визначити способи усунення. Технічний огляд обов'язково проводиться при несправності автомобіля після аварії.

Види діагностик

Діагностика машин поділяється на такі види:

  • Поверхнева
  • За допомогою спеціальних приладів
  • Комп'ютерна діагностика

Поверхнева

Метод не потребує застосування обладнання. Процес діагностики здійснюється за допомогою поверхневого огляду автомобіля. Двигун або вихлоп машини прослуховуються майстром з метою виявити сторонні шуми або вібрації в процесі роботи. Поверхневий метод вважається найменш точним і займає багато часу.

Вимірювальні прилади

Другий спосіб перевірки стану автомобіля потребує застосування спеціальних приладів. Цими пристроями вимірюється тепло, яке випромінюється під час згоряння палива чи тертя механізмів. Таким же чином перевіряється герметичність, ступінь надлишкового чи низького тиску та проводиться моніторинг геометричних характеристик автомобіля. Дана процедура діагностики забере багато часу – показання потрібно багаторазово зчитувати, прати та заново вводити. Співвідношення діагностика ціна у разі залежить від кількості операцій, вимірів і рівня СТО.

Комп'ютерна діагностика авто

компьютерная диагностика автоЦей метод на відміну від простого є максимально точним і дозволяє здійснити повну діагностику автомобільних систем за допомогою сканера. Комп'ютерна діагностика авто - це сучасний метод перевірки стану машини, який контролюється комп'ютерним мікропроцесором. Електронний спосіб не обмежується лише детальним зчитуванням даних та наступними рекомендаціями майстра. На станції техобслуговування за короткий час розшифрують та зрівняють отриману інформацію з еталонним значенням. Визначивши проблему, майстри швидко усунуть несправності. Комп'ютерна діагностика проводиться за допомогою скануючого пристрою з встановленим програмним забезпеченням. Мікропроцесор сканера зчитує показання про несправність автомобіля, стирає ці дані та коригує.

При виборі методу технічного огляду автотранспорту з'являється звичайне питання, скільки коштує діагностика. Вартість залежить від обсягу роботи та кількості операцій перевірки.

Діагностика автомобіля складається з кількох видів основних робіт:

  • Діагностика ходової частини
  • Діагностика автомобільного двигуна
  • Комп'ютерна діагностика
  • Комплексна перевірка
  • Діагностика електронного обладнання
  • Діагностика лакофарбового шару

Діагностику ходової частини рекомендується проводити з появою стукоту під час повороту автотранспорту, збільшення гальмівного шляху. Перевірка також необхідна при дисбалансі осі, спрацьовуванні АВС та виникненні вільного ходу керма. Якщо машина доволі тяжко заводиться, споживає багато палива, підтікає та відмічені неодружені оберти – необхідна діагностика автомобільного двигунаКомп'ютерна діагностика проводиться за допомогою сканування та виявить найменшу несправність. Комплексна перевірка виконується через несправність пуску, запалення, нестабільну роботу мотора та інших вузлів автомобіля. Тестування механізмів керування мотором, трансмісією, круїз-контролем та сигналізацією входить у діагностику електронного обладнання транспорту. Пересвідчитися якість фарбування та виявити слабкі місця покриття допоможе діагностика лакофарбового шару.

Діагностика автомобілей ціна, а також докладна інформація про види виконуваних робіт знаходиться на цьому сайті сто. Якщо автомобіль потребує діагностики, заповніть форму, яка розташована нижче, щоб замовити сервіс.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!