Планове ТО автомобіля

Що таке ТО
плановое то автоЗа законом фізики механізми не працюють вічно – у певний момент деталі будь-якої техніки ламаються чи зношуються. Кожен автолюбитель знає, що чотириколісний транспорт потребує регулярного огляду щодо несправностей. Своєчасна перевірка стану машини та усунення виявлених поломок продовжує термін служби автомобіля на тривалий час. Планове технічне обслуговування автомобіля – це гарантія безпечного водіння на дорогах, а також економія коштів.

Для чого потрібне техобслуговування

Технічне обслуговування авто – профілактичний захід, спрямований на підтримку автомобіля у справному та робочому стані. Мета технічного обслуговування полягає у запобіганні поломкам, які здатні вивести машину з ладу, збільшити витрату палива та мастила. Регулярний огляд машини дозволяє уникнути дорогого ремонту автомобіля через накопичення пошкоджень, що ігнорувалися. Вартість технічного обслуговування авто окупає себе - набагато дорожче обійдеться евакуація автомобіля та усунення не виявленого серйозного дефекту.

Вибери будь-який пакет ТО та отримай знижку 30% на 3D розвал-сходження!

Наш автосервіс пропонує такі пакети ТО для Вашого автомобіля:

ТО мінімум
300
грн
технічне обслуговування автомобіля

Заміна масла

Заміна масляного фільтра

Заміна повітряного фільтра

ТО стандарт
450
грн
технічне обслуговування автомобіля київ

Заміна масла

Заміна масляного фільтра

Заміна повітряного фільтра

Заміна паливного фільтра (якщо фільтр розташований у паливному баку +200 грн. до вартості)

Вибери потрібний пакет ТО прямо зараз:

  ТО мінімумТО стандартТО максимум

  Види ТО

  Пробіг та ступінь зношування запчастин залежать від марки автомобіля – часовий інтервал варіюється від 5000 до 25000 кілометрів. Фахівці СТО проводять плановий огляд машини, надають рекомендації щодо заміни деталей та залишають інформаційне нагадування про проведене та майбутнє обслуговування. Ціни на планове технічне обслуговування визначаються обсягом послуг, якістю роботи та складністю несправності, яку необхідно усунути.

  Планове авто поділяється на кілька видів:

  • щоденне
  • перше ТО
  • друге ТО
  • сезонне

  плановое то автоЗавдання щоденного технічного огляду -контроль за станом механізмів та систем автомобіля. До обов'язків кожного водія входить перевірка кузова, положення дзеркал та номера, справність електроніки, кермової системи, перевірка гідравліки, гальма. Щодня проводиться перевірка рівня олії, а також кількість гальмівної та охолоджуючої рідини. Перше та друге ТО включає цілі щоденного, до яких додається очищення, мастило, діагностика та регулювання обладнання. Автомобіль необхідно підготувати до настання зими чи літа – з цим впорається сезонне техобслуговування. У процедуру входить заміна шин, моторної олії та антикорозійний захист кузова.

  Технічне обслуговування ціна приємна і відповідає якості послуг. Підрахувати орієнтовну вартість ремонту та ТО автомобіля можна на сайті «СТО JR Garage». Прайс на технічне обслуговування автомобіля містить інформацію про комплекс робіт, що входять до послуг та ціни для різних видів транспорту. Запишіться на сервіс протягом декількох хвилин, заповнивши форму нижче.

  
  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю виклик!