Ремонт КПП автомобіля

Навіщо потрібний ремонт КПП

Ремонт КПП автомобиляКоробка перемикання передач – одне з основних частин транспорту. Цей механізм рухає автомобіль, працюючи в тандемі з двигуном. КПП та трансмісія машини становлять одне ціле, за допомогою цієї деталі виконується зчеплення, перемикання швидкостей та задній хід автомобіля. Коробка передач автотранспорту рідко ламається і слугує довгий час. Продовження терміну експлуатації сприяє регулярний технічний огляд СТО. Однак жоден механізм не працює вічно - КПП автомобіля теж виходить з ладу з різних причин. Виявити та усунути неполадку потрібно швидко, щоб несправність не завдала шкоди іншим механізмам автомобіля. Робити самостійний ремонт кпп складно, це займе час і вимагатиме потрібних навичок. Розумне рішення – звернутися за допомогою до майстрів автосервісу, які забезпечать професійний огляд та ремонт коробки передач.

Що таке АКПП та МКПП

КПП автомобіля ділиться на два різновиди: автоматична та механічна. АКПП обладнана автоматичною трансмісією, яка дозволяє знизити навантаження на водія у процесі керування транспортом. Швидкість автомобіля автоматично перемикається без необхідності постійно використовувати важіль. Завдяки простоті та зручності експлуатації автоматичної КП оснащують сучасні марки машин. Переваги АКПП полягають у комфортному керуванні, плавності перемикань та захисті від перевантажень автомобіля. У разі несправності АКПП працюватиме некоректно через знос деталей. Ручний ремонт акпп проводити не рекомендується – варто скористатися послугами СТО.

Механічна КП – це ступінчастий механізм, яким вручну змінюють швидкість автомобіля. Цей вид коробки дозволяє водіям вибрати відповідний режим роботи двигуна для середньої швидкості пересування, гальмування або розгону. Ремонт мкпп роблять тільки в автомайстернях. Несправності механіки КПП виникають через недотримання правил експлуатації власником машини.

 

Інші причини виникнення неполадок коробки передач автомобіля:

  • Водій некоректно перемикає передачу
  • Невдалий вибір олії
  • Перепустка ТО
  • Неякісна діагностика
  • Самостійний ремонт та використання невідповідних деталей

Автолюбителі не завжди використовують правильну передачу при високій або низькій швидкості. Таке саме відношення зустрічається і до масла, яким змащуються частини коробки. Неякісна олія провокує тертя частин механізму та перегрів, що веде до частого зносу деталей. Ремонт акпп ціна через такий недогляд виявиться набагато вищою.

Види ремонту КПП

Сервісом «СТО JR Garage» пропонуються послуги з ремонту КПП та діагностики механізмів автомобіля. У послуги входить:

  • Заміна олії МКПП та АКПП
  • Неповна та повна заміна олії КП зі зміною фільтрів
  • Встановлення та демонтаж механізмів КПП
  • Промивання коробки передач
  • Налагодження зчеплення

Ремонт КПП автомобиля

За короткий час на СТО здійснить заміну рекомендованого автозаводом масла та здійснять очищення КПП. Якщо не проводити процедури промивання, механізм коробки з часом перестане працювати. Для цих цілей здійснюється злив залишків масла. Після встановлення нових деталей фахівці станцій зроблять регулювання зчеплення, щоб запобігти неправильному з'єднанню шестерень коробки. Регулярна діагностика КПП допоможе уникнути дорогого ремонту всієї системи, який займе кілька днів.

Записатися на сервіс з діагностики та ремонту КПП неважко - заповніть форму на сайті. Детальну інформацію про вартість та послуги СТО можна отримати за телефонами або на сторінці прайсів.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!