Ремонт електрообладнання авто

Особливості ремонту електрообладнання

Сучасні автомобілі просто «напхані» електронікою. Різні блоки відповідають за запуск та підтримання роботи двигуна, за освітлення, роботу приладів, необхідних для комфортної їзди. У разі неполадок у роботі електронних схем, експлуатація автомобіля не може, а в ряді випадків здатна стати і просто неможливою.

 

Умовно все електрообладнання автомобіля поділено на дві категорії:

 •     Електросистеми, що визначають ходові якості авто: контроль роботи двигуна, системи управління та безпеки;
 •     Блоки для комфортної експлуатації: клімат-контроль, бортова електромережа, сигналізація, протиугінна система тощо.

Таблица с ID 12 не существует.

Своєчасна діагностика електрообладнання автомобіля виключить ризик пошкодження дорогих блоків та компонентів, а також зменшить ймовірність спалаху транспортного засобу через коротке замикання.
Диагностика электрооборудования автомобиля

Найбільш дорогим є ремонт електронних блоків імпортних автомобілів, особливо якщо майстром виявлено незворотне пошкодження блоків, що не ремонтуються. Такі модулі та блоки підлягають повній заміні, однак це виправдане рішення, якщо оцінювати можливі збитки та ризики в майбутньому.

Правильний ремонт електрообладнання автомобіля передбачає використання обладнання та технологій, рекомендованих виробником техніки. Перед початком ремонту проводиться підключення спеціальних пристроїв для повноцінної комп'ютерної діагностики. Визначаються можливі неполадки у роботі тих чи інших електронних схем, діагностується робота двигуна та ключових вузлів автомобіля.

Діагностика та виявлення несправностей

Найчастіше причинами відмови електрики є:

 • неправильна експлуатація;
 • невчасне обслуговування транспортного засобу;
 • некваліфікований ремонт;
 • самостійне втручання у електронні схеми;
 • встановлення модулів, які не підходять за характеристиками;
 • несправності через вібрації;
 • вплив корозії;
 • коротке замикання;
 • перенавантаження електросистем.

Найбільш дорогим є ремонт електрообладнання автомобіля ціна якого залежатиме від вартості важливих модулів, що підлягають заміні. Не варто відкладати ремонт, якщо, на вашу думку, він не впливає на якість роботи автомобіля. Навіть дрібна несправність здатна призвести до пошкодження всієї електросистеми, зробивши її подальший ремонт більш складним і витратним. Проста несправність підсвічування фари може спричинити коротке замикання, здатне повністю вивести авто з ладу.

Бажаючим провести комп'ютерну діагностику та ремонт електричних схем авто, рекомендуємо звернутися до послуг нашого сервісу. Доступні ціни доповнюють можливість всебічного обстеження технічного стану транспортного засобу. Місце, де ваш транспорт зможе обстежити кваліфікований автоелектрик Київ біля метро Почайна.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!