Шиномонтаж

Шиномонтаж та інші послуги

Одним із найважливіших аспектів технічного обслуговування автомобіля є перевірка стану коліс. Основними причинами незадовільного стану шин є:

 • звичайний знос;
 • стиль їзди з невиправдано частими гальмуваннями та розгонами;
 • їзда пошкодженими ділянками дороги;
 • наїзд на різні перешкоди;
 • неправильне балансування коліс;
 • неправильно виставлені кути розвалу/сходження;
 • пошкодження покришок гострими предметами.

Їзда з пошкодженими шинами не лише погіршує поведінку автомобіля на дорозі, а й може спричинити аварію. Більшість сто, у тому числі й наше, що виконують шиномонтажні роботи, працюють з усіма видами шин. Основними видами послуг є:

 • ремонт покришок та камер;
 • заміна ніпеля на колесі;
 • балансування коліс;
 • прокатка та ремонт дисків.

Найчастіше шиномонтаж колеса має на увазі повне розбирання. Ця операція виконується на спеціальному обладнані, що дозволяє дбайливо зняти шину з диска. Майстер проводить перевірку шини на проколи, та по можливості усуває їх.

Для зменшення зносу робочої частини протектора рекомендуємо перевіряти балансування коліс. Своєчасно проведене балансування та шиномонтаж допоможуть зберегти робочі якості шин.

Скільки коштує шиномонтаж

Таблица с ID 8 не существует.

Власники автомобілів готові надати перевагу тим автосервісам, які відповідально підходять до обслуговування клієнтів. Наші фахівці мають значний досвід роботи з будь-якими типами шини та використовують перевірене сучасне обладнання. Пропоновані ціни на шиномонтаж є доступними для усіх категорій автолюбителів.

Окрім основних робіт з обслуговування коліс, прайс на шиномонтаж включає також послуги з сезонного зберігання шин.

Зберігаємо автошини правильно

Шиномонтаж и сезонное хранение шин

З настанням холодів, а також після закінчення зимового сезону, кожен автовласник стикається з необхідністю перевзути авто. Деякі помилково вважають, що сезонну гуму можна зберігати в домашніх умовах, однак такий підхід, швидше за все, призведе до того, що шини стануть непридатними для використання на автомобілі. Крім того, не кожен має достатньо місця для зберігання повного комплекту шин, не кажучи вже про можливість підтримки необхідних умов збереження робочих якостей гуми.

Наше сто пропонує послуги із сезонного зберігання шин. При цьому ми використовуємо складські приміщення, в яких підтримуються оптимальні показники вологості та температури. При зберіганні шин вони захищені від впливу сонячних променів і розміщені таким чином, щоб запобігти можливості деформації.

Приймаючи шини на зберігання, наш автосервіс складає акт приймання, у якому зазначаються:

 1.     комплектація;
 2.     модель шини;
 3.     стан протектора (глибина);
 4.     інша необхідна інформація.

Все це послужить гарантією того, що після закінчення терміну зберігання ви отримаєте свій комплект гуми в тому стані, в якому він був поміщений на склад.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!