Ремонт двигуна Ford Mondeo (Форд Мондео)

 

 

Ремонтні роботи мають на увазі повний аналіз двигуна і заміну його складових частин. Якщо вдалося виявити конкретну проблему, ведеться робота саме над нею. Сам процес ремонту полягає в демонтажі двигуна і його аналізі. Далі підбирається необхідна деталь та здійснюється її заміна. Після збирання двигуна відбувається його повторна діагностика, мета якої – перевірка усунених несправностей.

Але не рідкісні випадки, коли виникає потреба в повному ремонті. Тобто несправність призвела до його повної несправності. У такому разі потрібно провести капітальний ремонт. Капітальний ремонт передбачає повний розбір двигуна та заміну більшості деталей.

 

Капіталка (масложор)

Ford Mondeo 4, 2.3 АКПП. 2009 року випуску. Навесні 2019 на пробігу 246 000 Почався масложер (1 літр на 1000км)! До цього від заміни до заміни олію не доливали взагалі!

У сервісі форд сказали, що ці двигуни не ремонтнопридатні, купуй контактний! (за словами власника авто).

За 4 години все розібрали, всі запчастини акуратно помили та склали. Засудили на капіталку. Так як в циліндрах вже пристойне зношування, хон повністю стертий!

 

Зробили гільзування, поставили нові поршні та кільця, промили дросельну заслінку, очистили клапана ЄДР. Змінили ланцюг ГРМ, натягувач ланцюга ГРМ. Вкладиші по колу, сальники колінвалу, розподільних валів і т.д.

Налили новий антифриз та олію, поміняли масляний фільтр, повітряний фільтр, свічки запалювання, комплект прокладок тощо.
Залишили приводний ремінь та ролик із натягувачем до нього у зв’язку з тим, що треба вже міняти!

За часом вийшло 8 днів!
Гарантія 1 рік або 50 000 тис км.

Довіра та індивідуальний підхід.

Наші фахівці мають великий досвід роботи із двигунами Ford (Форд). Ви можете довірити нам роботу будь-якої складності. Термін виконання обговорюється індивідуально, але ми ще жодного разу не підводили наших клієнтів. Розпочавши співпрацю з нами, Ви отримаєте висококваліфікований ремонт двигуна свого автомобіля за найпривабливішою ціною. Переконайтеся у цьому особисто.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!