Ремонт двигуна Opel Omega

ремонт двигателя опель омега
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОТОРА X22SE

 

Точний об’єм – 2198 см3

Система живлення – розподільний упорскування

Потужність ДВЗ – 136 к.с.

Оборотний момент – 202 Hm.

Блок циліндрів – чавунний R4

Головка блоку – алюмінієва 16V

Діаметр циліндра – 86мм.

Хід поршня — 94,6 мм.

Гідрокомпенсатори – 16шт.

Привід ГРМ – ремінь

Олія в ДВЗ — 4,75 літра 5W-30

Тип палива – Аі-92

Екологічний клас – євро 2

Орієнтовний ресурс — 400 тис.км.

Ступінь стиску 9.6

 

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДВИГУНА

Капремонт – це капітальний ремонт двигуна, тобто. повна реставрація та відновлення двигуна, доведення зазорів між деталями як у нових. Двигун після капремонту складає ресурс нового на 80-100%.

Альтернатива капремонту — це встановлення контрактного двигуна або б/в з розбирання. Але є й мінуси у такому придбанні. Є ризик того, що двигун не відходить очікуваного ресурсу, можливі нестикування з техпаспортом. Капремонт дозволяє якісно відремонтувати двигун. Розглянемо основні стадії капітального ремонту двигуна внутрішнього згоряння. Зняття двигуна, миття, розбирання та дефектування. Капремонт може бути капремонтом тільки в тому випадку, якщо ремонтується основна деталь двигуна блок циліндрів. У блоці циліндрів перевіряються розмір та площину. При необхідності блок розточується у розмір та хонінгується.

Також має значення кут западини основної шорсткості хону, т.к. при більшому куті олія провалюється у западину, а при малому виступає над поверхнею, таким чином, кращі умови роботи поршневих кілець.

Друга велика деталь, що потребує уваги, це головка блоку циліндрів. Від стану ГБЦ залежить багато чого. Перевірки вимагає площину прилягання до блоку циліндрів і подальшого шліфування, особливо якщо були перегрівання двигуна. На предмет зношування перевіряються розподільний вал, напрямні клапанів, клапана, сальники клапанів, сальники розподільного валу, сідла клапанів. І за необхідності заміни чи реставрації.

Бувають випадки, коли у клієнта складається враження, що потрібно робити капремонт двигуна, хоча насправді пробило прокладку ГБЦ, наприклад, впала компресія, підтікання олії та причина у прокладці гбц, то необхідна заміна прокладки ГБЦ.

 

ремонт двигателя опель омега

Гарантія складає 50000 км або рік гарантії. Протягом гарантійного терміну експлуатації двигун необхідно обслуговувати на СТО, де проводився капремонт двигуна. В автомайстерні «JR_GARAGE» виконується капремонт двигуна легкових автомобілів.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!