Ремонт двигуна Renault Fluence DCI 1.5

Причина несправності турбіни нашого клієнта

Приїхав до нас клієнт з причиною – сильно димить двигун. У моменті діагностики, розтин турбіни і двигуна показало, що турбіна вийшла з ладу через голодування масла. Голодування походить від клапана, що не відкрився. У результаті штопорне кільце турбіни вискочило і потрапило у двигун.

 

Турбіна Рено флюенс дизель

У багатьох випадках визначити несправність турбіни можна тільки на комп’ютерній діагностиці при заглушеному двигуні. Її варто зробити якомога раніше, інакше — доставляти машину в сервіс доведеться з евакуатором. Крім того, відзначимо, що можна зробити повний капремонт — турбонаддув розберуть, продефектують, змінять равлик підшипників і картридж. Це обійдеться значно дешевше для вашого дизеля, ніж заміна. Саме при цьому часто потрібне самостійне зняття турбіни з дизеля.

Згідно з ремонтною ноткою Рено, встановлена ​​на заводі турбокомпресор дизеля може експлуатуватися при пробігу 180-200 тис. км. Після цього вона підлягає планової заміні. На її несправність може вказувати безліч непрямих ознак. Перш за все, краплі масла під бампером або тонке кільце сажі на краю глушника, звуки, що плескають під капотом при поворотах та інші.

Відновлення турбокомпресора Рено флюенс— це турбокомпресор, у якого від старого турбокомпресора залишився лише корпус. Всі начинки відновленої турбіни, зазвичай нові, встановлені в промислових умовах. Нерідко, складання такої турбіни, за якістю перевищує конвеєрну збірку нової турбіни. Навіть допустимі норми вільного ходу там можуть бути відсутніми. Залежно від виробника відновленої турбіни прокладки турбіни можуть бути в комплекті з турбіною.

Турбіну (турбокомпресор) Рено флюенс можна придбати нову, відновлену або б/в. Яку турбіну придбати на Рено флюенс вирішувати тільки для вас. Кожен варіант має плюси і мінуси. Давайте розглянемо їх ретельніше.

Це один з найбільш популярних турбодизелів, створених альянсом Renault-Nissan. Цей ДВС найбільш популярний в Європі, тому на вторинному ринку ми можемо часто бачити підтримані Рено і Ніссани з таким двигуном. До речі, цей агрегат встановлюється ще на кілька Мерседесів.

Виходу з ладу ТНВД. Тому не рекомендується отримувати версію з паливною системою dephi, яка дуже вимоглива до якості палива, і коли залити неякісно, ​​вона стрімко помре. Радять брати із системою siemens (continental). Делфі йдуть на версіях із малою кількістю кінських сил. Перед покупкою уточнюйте цей момент.

ремонт двигателя рено флюенс


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!