Як збільшити термін служби дизельного двигуна?

Автомобілі з дизельним двигуном набувають все більшої популярності за рахунок своєї надійності, економічності та значно більшого терміну служби в порівнянні з бензиновими. Тим не менш, багато власників подібних авто хотіли б ще збільшити термін служби двигуна. Цього можна досягти, дотримуючись нескладних правил.

Своєчасна заміна олії дозволяє збільшити термін служби вдвічі. Мастило має відповідати рекомендаціям виробника авто. Як правило, для дизельних двигунів використовуються універсальні олії на синтетичній або напівсинтетичній основі. Не допускається змішування масел різних виробників, щоб уникнути появи відкладень та бруду всередині двигуна. Рекомендована заміна кожні 10 тис. кілометрів (при експлуатації в складних умовах ще частіше).

Вимоги до палива

дизельный двигатель - увеличиваем срок службы

Вважається, що дизельне паливо є доступнішим за ціною, проте, щоб мотор прослужив довше, слід вибирати якісний продукт, що не містить шкідливих сірчаних добавок у великій кількості. Якщо придбання такого палива неможливе, рекомендовано використовувати спеціальні присадки, що дозволяють збільшити цетанове число. Це характеристика займистості, яку можна покращити за допомогою присадок. В результаті збільшується потужність двигуна, зменшується кількість нагару.

Чималу шкоду здатна заподіяти вода в паливі. Корозія впливає на роботу паливного насоса та форсунок. Для збереження дизельного двигуна автомобіля необхідно унеможливити попадання вологи в паливну суміш.

 

На що потрібно звернути увагу

Ще одна рекомендація – періодичне промивання камери згоряння та паливної системи. Для цього можна використовувати сольвент або спеціальні промивні суміші. Таке промивання дозволяє видалити нагар і відкладення, що скупчилися. В результаті відновлюється герметичність форсунок та компресія в циліндрах двигуна.

Неправильне прогрівання в холодну пору – часта причина втрати ресурсу двигуна. Якщо використовується сезонне масло, можна скоротити тривалість прогріву. Тим не менш, украй не рекомендується починати рух, не прогрівши двигун хоча б протягом 1-2 хвилин. Також небажано заводити дизельний двигун із штовхача.

 

Ремонт дизельного двигуна авто

Вказані правила допоможуть надовго зберегти працездатність силового агрегату. Однак є ще одна річ, яку не можна не враховувати — природний знос двигуна. Рано чи пізно все одно виникне необхідність ремонту мотора. Для цього рекомендуємо звернутися до фахівців СТО JR-Garage. Ми виконаємо повний ремонт дизельного двигуна на Оболоні за доступною ціною. Використовується найсучасніше діагностичне обладнання та інструменти, завдяки чому гарантується висока якість роботи.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!