Ремонт автомобіля за безготівковим розрахунком для фірм та корпоративних клієнтів.

ремонт автомобиля в по безналу

Вісім причин чому варто довірити ремонт автомобіля безготівково нам.

  1. Готові прийняти будь-яку форму оплати за ремонт авто.
  2. Ми ремонтуємо автомобілі вже 12 років і маємо величезний досвід поводження з авто будь-яких марок.
  3. Ваш особистий менеджер завжди буде в курсі можливих несправностей і нюансів авто, що обслуговуються.
  4. Ви можете бути впевнені, що з нашої стоянки Ваше авто нікуди не подінеться.
  5. Ми обслуговуємо корпоративні автомобілі позачергово.
  6. Оформляємо повністю всі необхідні документи для корпоративних клієнтів: товарну накладну, акт виконаних робіт та замовлення наряд. При цьому оплатити роботи Ви зможете будь-яким зручним способом.
  7. Ціни на ремонт автомобіля безготівково є фіксованою і не змінюються в процесі.
  8. Ми зможемо оперативно та швидко підібрати, або доставити, у разі відсутності на місці, будь-яку необхідну для ремонту деталь.

Ремонт корпоративних автомобілів – які типи ми беремо на роботу?

Автосервіс JR-Garage готовий прийняти на корпоративне сервісне обслуговування автомобілів будь-які марки машин. Ми надаємо гарантії на всі послуги СТО та деталі, що будуть встановлені на корпоративні авто. Потужності автосервісу дозволяють обслуговувати різні фірмові автопарки – від одного автомобіля до декількох десятків.

Послуга ремонт автомобілів по безготівковому вантажу в Києві на даний момент досить популярна — нам довірила нагляд за своїм автопарком вже не одна фірма міста. Причина цього – швидке та якісне обслуговування, а також великий спектр марок автомобілів, з якими ми готові працювати:

Договір корпоративного обслуговування автосервісу

Якщо Ви захочете укласти довгостроковий корпоративний договір на обслуговування автопарку, то ми можемо гарантувати максимально оперативний ремонт автомобілів та максимальні знижки як на послуги авторемонту, так і на необхідні комплектуючі.

Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам, а тому готові підписати як Типовий договір на ремонт автомобілів безготівково, так і внести всі необхідні зміни, попередньо погодивши їх з Вами.

Оплата ремонту чи ТО автомобілів юридичних може здійснюватися як передоплатою за безготівковим розрахунку, і після проведення ремонтних робіт під час укладання договору.

Для уточнення питань щодо укладання договору на обслуговування автомобілів юридичних осіб Ви можете звернутися за нашим номером +38 (066) 540-22-25 або +38 (097) 540-22-25.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!