Інше обслуговування мотоцикла

Що таке додаткове технічне обслуговування мотоцикла?

тех обслуживание мотоКрім основного технічного обслуговування мотоцикли потребують і додаткової перевірки, заміни та ремонту деталей. Періодично на техніку потрібно встановлювати нові фари, ксенони, обважування, замінити аудіосистему, лебідку, почистити паливний бак або замінити олію. Просунуті мотоциклісти та спортсмени, які беруть участь у змаганнях, воліють тюнінгувати свій транспорт, монтуючи на нього нові сучасні деталі.

Технічне обслуговування мотоцикла проводиться регулярно і в обов'язковому порядку - це забезпечує водію безпечну їзду шосе або бездоріжжям. Перевірку рекомендується проводити після пробігу, тимчасові межі якого встановлені кожної марки мотоцикла окремо. Водії справляються з таким обслуговуванням самостійно, проте для цього потрібні спеціальні навички та досвід. На станції техобслуговування, окрім регулярної діагностики, коректно замінять олію, шини та ретельно перевірять гальмівну систему мотоцикла.

Види іншого технічного обслуговування

«СТО JR Garage» виконує обслуговування мотоцикла та надає послуги з ремонту, заміни, встановлення частин мотоцикла, а також чищення деталей:

  • Встановлення слайдерів на мотоцикл
  • Монтаж крашпедів та дуг
  • Заміна пошкоджених тросів зчеплення та газу
  • Обслуговування курків управління
  • Зміна та встановлення глушника
  • Промивання паливного бака мототехніки

Для чого встановлюють слайдери та крашпеди на мотоцикл

Слайдери призначені для того, щоб запобігати руйнуванню обважування мотоцикла при падінні. Ця деталь виконує роль опори, яку спирається транспорт під час крутих поворотів. Захищає двигун та інші деталі мотоцикла від неминучого пошкодження, знижуючи витрати на ремонт навіть після кількох падінь техніки. Крашпеди та дуги виконують таку ж функцію – захищають мотоцикл від пошкоджень, беручи на себе удар при падінні. Розрізняються за двома видами кріплення: рамний крашпед та осьовий. Перший вид монтується у центрі транспорту для захисту пластикових деталей, рами, бака, хвоста та підніжки. Осьовий вид крашпеда встановлюється на рівні коліс – у разі аварії гальма, супорти, вилки та інші деталі залишаються цілими.

Троси

Одна з найчастіших несправностей мотоцикла – пошкодження тросів управління. Несправний трос призводить до розбалансування важелів зчеплення та гальма техніки. Відремонтувати трос управління майже неможливо – такої ситуації мотоцикл потребує заміни пошкодженої деталі.

Курок управління

Ця частина мотоцикла є важелем управління та подачі бензину в циліндри двигуна в момент запуску мототехніки. Сучасний курок управління набагато зручніший, ніж традиційна система. Деталь дозволяє швидше керувати газом та гальмом мотоцикла в екстреному випадку на дорозі.

Навіщо потрібен глушник

Глушники встановлюють з метою зменшення кількості шуму, що видається мототехнікою під час їзди. Поділяються на два види – звукопоглинаючий та резонаторний. Завдяки проходженню вихлопного газу на вимогу глушника та відображенню звукової хвилі від стінок, гучність гуркоту мотоцикла знижується.

Чистий бензобак

тех обслуживание мотоПаливний бак має властивість іржавіти з часом. Часто це відбувається через тривалий простий мототранспорту в гаражі. Поверхня бака знаходиться у прямому контакті з паливом, що утворює конденсат при контрасті температур. Рекомендується проводити регулярне очищення бензобака від іржі – це захистить решту механізмів транспорту від пошкоджень.

Майстри «СТО JR Garage» проводять професійний технічний огляд мотоцикла. Обслуговування мотоцикла ціна залежить від виду послуг та марки техніки. Інформацію про це можна знайти на сторінці прайсів. Запис обслуговування здійснюється через форму, яку необхідно заповнити.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!