Ремонт ходової мотоцикла

Що таке ходова мотоцикла і чому потрібний ремонт

ремонт ходовой мотоцикла

Ремонт ходової мотоцикла може знадобитися будь-якої миті, тому краще довіритися професіоналам. Недосвідчені мотолюбителі часто забувають про ходову частину техніки, зосередившись на оновленні та обслуговуванні двигуна. Однак для безпечної їзди та досягнення успіху у мотоспорті важливо підтримувати справність кожної частини мотоцикла. Недоглянутий дефект призводить до аварії на дорозі чи під час змагань. Ходова мотоцикл ремонт потребує також, як і інші механізми, справність яких забезпечує впевнене водіння транспорту.

Ремонт мото можна провести самостійно. Головне значення має баланс складових мототранспорту. Це вимагає спеціалізованих навичок та досвіду, яких не завжди вистачає для повноцінного ремонту та грамотного усунення несправностей. У майстерні СТО фахівці здійснять повну перевірку вузлів транспорту та здійснять ремонт ходового мотоцикла в короткі терміни.

Ходовою мотоцикла називають сукупність основних частин техніки - раму, підвіску коліс і гальма двоколісного транспорту, амортизатори, а також органи управління. У це позначення також потрапляє кермовий амортизатор. Ходова частина визначає потужність, об'єм, масу двигуна мотоцикла, розміри техніки, вибір підвіски коліс та кількість електронного обладнання. Ідеальна конструкція мотоцикла – це збалансоване співвідношення двигуна, приводу та ходової частини.

Види ремонту ходової

ремонт ходовой мотоциклаОсновою ходової мото вважається рама, на яку монтується двигун. Занадто жорстке встановлення двигуна провокує появу вібрацій, що призводить до пошкодження гвинтів і порушення щільності з'єднань. Для керування мотоциклом по бездоріжжю необхідний справний амортизатор і міцні колеса. Пружна передня підвіска забезпечує стійкість техніки в момент гальмування, але ненадійне ущільнення амортизаторів стає причиною викиду олії. Хід задніх коліс мототехніки менший, ніж передніх. У разі збільшеного ходу виникають надмірне натягування ланцюга передачі, що призводить до необхідності заміни ланцюга та обслуговування заднього амортизатора. Безпечно їздити на мотоциклі також дозволяє кермо, яке має міцність і стійкість до деформації завдяки сталевому сердечнику. Один із видів ремонту ходової частини – обслуговування гальмівної системи мототехніки. При керуванні транспортом пересіченою місцевістю гальма забиваються частинками бруду, що веде до частого зносу деталей.

 

 

«СТО JR Garage» проводить повний ремонт ходової мотоцикла та складових. До категорії даного обслуговування входять послуги:

  • Заміна, чищення, мастило, регулювання зірок та ланцюга
  • Заміна олії в редукторі
  • Заміна колісних підшипників
  • Демонтаж та монтаж передніх та задніх коліс
  • Обслуговування гальм мотоцикла
  • Заміна гальмівної рідини
  • Чищення та змащення тросиків
  • Налаштування та заміна підшипників кермової колонки
  • Зміна сальників та олії вилки
  • Перевірка та ремонт заднього амортизатора

 

Детальна інформація про послуги, що входять до комплексного ремонту ходової частини мототехніки, та ціни доступні на сторінці прайсів. Запис на сервіс здійснюється через форму, розташовану нижче, або за телефонами.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!