Зняття/встановлення частин мото

Навіщо потрібний монтаж/демонтаж частин мотоцикла

монтажные работы мотоКожен механізм, у тому числі двоколісний транспортний засіб, потребує регулярного обслуговування та ремонту. Мотолюбителі пам'ятають, як важливо проводити регулярну діагностику техніки та встановлювати справні частини. Мотоцикл у чудовому стані не підведе на дорозі, а водій заощадить кошти на дорогому ремонті транспорту.

Часто мотоцикл потребує заміни зносу або пошкоджених частин - обтічників, пластиків або вихлопів. Самостійний ремонт, модернізація мотоцикла потребує навичок та вправ, а також вільний час. Якщо надовго відкладати заміну пошкоджених частин мотоцикла, це може спричинити серйозне пошкодження інших деталей. Зняття крила мотоцикла, бака та інших деталей краще довірити кваліфікованим майстрам на СТО, щоб бути впевненим у чудовому результаті. Якісно виконаний монтаж частин дозволить продовжити термін експлуатації мототехніки та забезпечити впевнене водіння. Досвідчені фахівці станції технічного обслуговування оперативно проведуть монтаж або демонтаж частин мотоцикла. Якість роботи майстрів на «СТО JR Garage» контролюється техніком, що оцінює якість виробленої установки деталей.

Види монтажних робіт

Незалежно від виконаної роботи СТО видає гарантію ремонту частин мототехніки. Види послуг, які надає «СТО JR Garage»:

  • Демонтаж та встановлення переднього та заднього обтічника
  • Установка бічного та нижнього пластику
  • Зняття бака мотоцикла
  • Монтаж та демонтаж вихлопу

Обтічники формують зовнішній вигляд спортивного мотоцикла та знижують аеродинамічний опір. Завдяки наявності цієї частини мототехніка здатна досягати високої швидкості, захищаючи водія від зустрічного повітряного потоку. Важливо встановити відповідні задні та передні обтічники, що підвищить технічні якості транспорту.

монтажные работы мото

Не менш важлива заміна бака та вихлопу мотоцикла. Паливний бак – це ємність для зберігання бензину. Герметичність бака впливає безпеку роботи техніки. Щоб запобігти витоку палива та зниження тиску, пошкоджений резервуар рекомендується вчасно відремонтувати або замінити. Вихлопна система мототранспорту відводить відпрацьований газ, який виходить із камери згоряння двигуна у процесі відпрацювання палива. Ще одним завданням цієї системи є зменшення тиску, що наростає під час виходу газу. Стабільна робота вихлопу забезпечує справний перебіг мотоцикла.

Мототехніка часто піддається падінням, що призводить до дефектів пластикових деталей або серйозних збитків. Пластик піддається ручному ремонту, проте раціональніше замінити зламану деталь на нову, звернувшись до фахівців. Майстри на СТО не тільки виконають зняття частин мотоцикла в короткі терміни, але й фарбування деталей в потрібний колір.

Записатися на сервіс – справа кількох хвилин. Заповніть форму, яка розташована нижче, та надішліть заявку. Детальна інформація про вартість послуг доступна на сторінці прайсів, а консультації фахівців – за телефонами.


Замовити дзвінок
+
Чекаю виклик!